Як стихійне лихо в Японії вплине на ігрові компанії?

Як стихійне лихо в Японії вплине на ігрові компанії?

 / 11 березня 2011 / Джерело: gamezone.com /  ,

Протягом останніх кількох годин Японія попала під удар жахливої трагедії. Після нищівного землетрусу відбулось гігантське цунамі, яке знищило будинки, ферми, машини і, що найважливіше, життя. Багато регіонів Японії були повністю знищені і люди, які вціліли під час лиха були евакуйовані в безпечні місця. Ситуація дуже скрутна і ми всім серцем підтримуємо Японію.

За останні декілька годин було закрито чи знищено багато офісних будівель. Sony, для прикладу, закрила шість своїх філій на територіях, що постраждали від катастрофи. Кацухіро Харада (Katsuhiro Harada), відомий продюсуванням франчайзу Tekken сповістив, що його офіс був повністю зруйнований землетрусом та поштовхами, що слідували після нього. Що це значить для японських видавців та розробників ігор? Хоча деякі відомі розробники, такі як Фуміто Уеда (Fumito Ueda, The Last Guardian), Гоічі Суда (Goichi Suda, No More Heroes) та Хідео Коджіма (Hideo Kojima, Metal Gear Solid) повідомили своїм шанувальникам через Twitter, що з ними все гаразд, руйнівна сила землетрусу та цунамі залишає багато запитань без відповіді.

Перш за все, ми не повинні забувати, в якій жалобі зараз знаходиться Японія і що ця жалоба означає для ігрової індустрії. Чи загальмує стихійне лихо, що прокотилось багатьма містами Японії розробку очікуваних ігрових проектів? Головний офіс Team ICO, для прикладу, розташований в Японії і, хоча Уеда повідомив, що в нього все в порядку, впевнено стверджувати що він і його близькі в безпеці ще рано. І ця невпевненість може вилитись у затримку релізу гри до того часу, поки не владнаються всі справи в компанії чи навіть в Японії. Grasshopper Manufacture, під керівництвом Гоічі Суда розміщена в Токіо, наразі працює над Shadows of the Damned і могла попасти під прямий удар стихійного лиха.

Нажаль, без інших новин від ключових фігур ігрової індустрії геймерам залишається лише спекулювати. Чи будуть відкладені заплановані релізи? Вищезгаданий Shadows of the Damned був запланований на 7 червня, але враховуючи нищівне стихійне лихо, що вразило Японію понад 10 годин тому, чи буде ця та інші ігри, заплановані до виходу найближчим часом перенесені у список ігор без дати релізу? Звичайно, що ігри типу The Elder Scrolls V: Skyrim, Gears of War 3 та Twisted Metal будуть випущені без змін, оскільки розробляються в Сполучених штатах. Але чи побачать гравці японські релізи у запланований час?

І, що більш важливо, чи будуть японські компанії змушені припинити роботу на невизначений період часу, негативно впливаючи тим самим на ігри, індустрію та власний розвиток? Це сумно, особливо для тих, хто поважає розробників, видавців та всіх хто пов'язаний із створенням ігор. Сумно через те, що майбутнє цих людей під загрозою. Зважаючи на те, що ігрова індустрія є досить прибутковою справою, наскільки сильно це може вплинути на економіку країни? Я щиро сподіваюсь, що багато із очікуваних нами ігор будуть перенесені, а не відмінені через непередбачувані обставини. Для геймерів, було б егоістично розстроюватись через перенесені релізи в той час, коли людські життя, засоби для існування та долі опинились під прямим ударом стихійного лиха, що пройшлось Японією.

Наразі бажаємо розробникам ігор, громадянам, туристам, бізнесменам, дітям та тваринам Японії щоб біда оминала їх. Ми сподіваємось, що у вас все буде добре.

Примітка: цей матеріал є дослівним чи частковим перекладом іншомовної статті. Оригінал читайте на gamezone.com.
Щоб залишити коментар, зареєструйтесь чи увійдіть на сайт.
Якщо ви вважаєте цей матеріал крисним або ж він вам сподобався, залишіть будь ласка свій коментар. Нам важливо знати вашу думку!

rar | 8 років тому | #

Скажу одне ,майже вся техніка подорожчає це 100% та релізи ігор перенесуться.А японцям не пощастило конкретно,хоча думаю вони швидко оговтаються.