Valve планує поширити Steam на телевізори

Valve планує поширити Steam на телевізори

 / 28 лютого 2011 / Джерело: gamespot.com /  ,

Valve оголосили «повноекранний режим» із можливістю керування джойстиком та запускати ігри «на будь-якому телевізорі чи моніторі в квартирі».

Ще не встигла розпочатись виставка Game Developers Conference у Сан Франциско, а перші новини вже почали з'являтись. Цього ранку Valve заявила про плани розширити вплив своєї системи цифрового розповсюдження контенту Steam на екрани домашніх телевізорів.

«Наші партнери та клієнти просять нас зробити Steam доступним на більшій кількості платформ. Із запровадженням Steam на платформу Mac, а скоро, із Portal 2, і на PlayStation 3, саме це ми і робимо,» — каже віце-президент Valve Даг Ломбірді (Doug Lombardi). «Повноекранний режим розширить ігрові можливості Steam і дасть можливість нашим партнерам та клієнтам користуватись ними на будь-якому телевізорі чи моніторі в квартирі.»

Valve не видає подробиць про те, як Steam буде взаємодіяти з телевізорами, але стверджує, що повноекранний режим «буде мати підтримку ігрових маніпуляторів та навігацію, підігнану під взаємодію з телевізором». Більше інформації Valve планує розкрити розробникам та пресі на приватній зустрічі в межах виставки GDC.

Кількість користувачів Steam по всьому світу становить більше 30 мільйонів. Зараз сервіс доступний на PC та Mac, а з виходом Portal 2, у квітні, стане доступним і на PlayStation 3.

Щоб залишити коментар, зареєструйтесь чи увійдіть на сайт.
Якщо ви вважаєте цей матеріал крисним або ж він вам сподобався, залишіть будь ласка свій коментар. Нам важливо знати вашу думку!

rar | 8 років тому | #

Цікаво буле на це подивитись)