Кен Левін: ігри від першої особи більш ефективні

Кен Левін: ігри від першої особи більш ефективні

 / 24 лютого 2011 / Джерело: pcgamer.com /  ,

Творчий наставник Irrational games та розробник Bioshock, Кен Левін (Ken Levine) висловив своє ставлення до ігор від першої особи. Він стверджує, що така точка зору є більш прямою і що вона «створює на один бар'єр менше між гравцем та ігровим досвідом».

В інтерв'ю Industry Gamers Левін сказав, що точка зору від першої особи дає гравцям можливість побувати у чужій шкурі, як це роблять діти. «Те, що дається нам так легко у дитинстві з віком стає робити значно складніше. На мою думку, ігри вказують нам напрямок руху, слідуючи якому ми зможем пережити цей досвід гри».

«Не просто грати заради розваги, а перенести своє Я в когось іншого; в дитинстві це дає настільки сильні відчуття. З віком ця можливість встрачається, оскільки ми стаємо настільки само-свідомими.»

«Ігри певним чином дозволяють нам оминути цей захисний шар і повернутися в ігровий простір, що я вважаю досить важливою можливістю.»

Чи правий Левін? Чи дійсно комп'ютерні ігри від першої особи є настільки поглинаючими?

Щоб залишити коментар, зареєструйтесь чи увійдіть на сайт.
Якщо ви вважаєте цей матеріал крисним або ж він вам сподобався, залишіть будь ласка свій коментар. Нам важливо знати вашу думку!

stuket | 8 років тому | #

Так, якщо якісна гра, добрий звук, то поглинає добре!!!! Мені майже 25 років, але я залюбки у вілний час граю!

rar | 8 років тому | #

Для шутерів так, але РПГ краще і атмосферніше від третьої особи.

andrii | 8 років тому | #