Crytek не злиться на PC-геймерів

Crytek не злиться на PC-геймерів

 / 15 лютого 2011 / Джерело: eurogamer.net /  ,

Німецький розробник Crytek запевняє, що не змінить своє ставлення до персональних комп'ютерів як платформи, не дивлячись на те, що PC-версія Crysis 2 витекла в онлайн раніше дати свого релізу, чим нанесла розробнику багато збитків.

Нещодавно представники Crytek та видавця EA заявили, що «піратство продовжує завдавати збитків розробникам PC-версії ігор».

Невдовзі після цього директор Crytek, Чеват Єрлі запевнив гравців, що не змінить свого ставлення до PC, як до життєздатної платформи.

«Не дивлячись на неблагополучний інцидент, ми можемо запевнити, що PC-сегмент для нас є дуже важливим і залишиться таким в майбутньому», — написав він сайту mycrysis.com.

«Ми, як і раніше, збираємось донести до наших справніх і чесних шанувальників чудовий ігровий досвід. Я сподіваюсь, що вам сподобається Crysis 2 на PC, бо ми думаємо, що це наша найкраща PC-гра!»

«Ми цінуємо вашу підтримку та сподіваємось скоро зіграти із вами в онлайні!»

Якщо вірити відгукам, гра, що витекла в онлайн це бета-версія, яка потребує деяких танців з бубном для нормальної роботи.

Щоб залишити коментар, зареєструйтесь чи увійдіть на сайт.
Якщо ви вважаєте цей матеріал крисним або ж він вам сподобався, залишіть будь ласка свій коментар. Нам важливо знати вашу думку!

stuket | 8 років тому | #

вже шпилю!:) норм. на машині ( р4 3,0 extrime eDition. ram 4 gB, GeForce XFX 8800 GTS 320 mB) видає 30-40 FPS такщо вона невибагливіша за першу!

andrii | 8 років тому | #

Ну взагалі то це логічно. Її ж роблять в тому ж числі і для приставок, а вони які були такі лишились, тому і системні вимоги до комп'ютерів не повинні сильно мінятись.