Visceral працює над патчем на вимогу неповносправного гравця

Visceral працює над патчем на вимогу неповносправного гравця

 / 9 лютого 2011 / Джерело: pcgamer.com /  ,

Гравець, хворий на дитячий церебральний параліч, нещодавно поділився своєю проблемою із громадськістю на британському форумі Overclockers. Через відсутність налаштувань прив'язки кнопок у Dead Space 2 він не може грати у гру єдиним доступним йому способом: пересуваючи мишку підборіддям. Була створена петиція на адресу EA, з проханням додати у гру можливість налаштування кнопок. Visceral відповіла на неї і повідомила, що патч уже в розробці.

Гравця, про якого йдеться у новині, звати Герет Гарат (Gareth Garratt). Він не може використовувати клавіатуру і через це перенастроює деякі клавіатурні кнопки на мишку. На форумі він детально описав свою проблему і, щоб розробникам вона була більш зрозуміла, додав відео, у якому демонструє, як він грає у Fallout: New Vegas без можливості користуватись клавіатурою. Британець жаліється, що викинув на вітер 25 фунтів і не може пограти у гру, яка зараз посідає найвищу позицію у британських чартах.

Петицію, у якій йдеться про те, що всі ігри повинні давати можливість налаштувати кнопки будь-яким можливим чином підтримали більше 30 тисяч чоловік.

У відповідь на цю петицію, виконавчий продюсер Dead Space 2, Стів Папутсіс, відповів журналу Joystiq наступним чином:

«Команда Dead Space 2 усвідомлює суть проблеми із якою стикнулись гравці із обмеженими можливостями при спробі зіграти Dead Space 2 на PC. Деякі учасники нашої команди настільки зхвильовані цим, що зараз тяжко працюють, щоб дозволити гравцям налаштовувати прив'язку кнопок і дати можливість людям із обмеженою рухливістю можливість отримати задоволення від гри. На додачу, у цей патч буде включено рішення декількох інших проблем на PC.»

Поки що не відомо, коли вийде патч, але судячи по тому, що каже пан продюсер, вийде він досить скоро.

Щоб залишити коментар, зареєструйтесь чи увійдіть на сайт.
Якщо ви вважаєте цей матеріал крисним або ж він вам сподобався, залишіть будь ласка свій коментар. Нам важливо знати вашу думку!

rar | 8 років тому | #

Це варте поваги .Але можливо вони просто робляить собі рекламу=\

andrii | 8 років тому | #

В будь-якому випадку патч буде корисний таким гравцям.