Bulletstorm проголошено найгіршою грою в світі

Bulletstorm проголошено найгіршою грою в світі

 / 9 лютого 2011 / Джерело: 1up.com /  , ,

Гра під зав'язку наповнена насиллям, грубою мовою та способами вбивств із назвами типу «глибоке проникнення» та «блювотний рефлекс» ніяк не могла обійти стороною увагу людей, яких непокоїть насилля у відеоіграх. Але не кожного дня ігри нагороджують званням «найгіршої відеогри у світі» за такий вміст і, тим не менше, Fox News робить саме такий висновок, оцінюючи вміст гри, який отримав рейтинг «старше сімнадцяти» від Американсько-канадської рейтингової комісії.

За настільки гучним заголовком також стоять цитати різноманітних експертів, деякі з яких звинувачують Bulletstorm у надмірному насильстві. Психолог Карл Ліберман коментує насильницькі відеоігри особливо різко, заявляючи, що «зростання кількості зґвалтувань може бути тісно пов'язане із сексуальними сценами у відеоіграх». У статті не вказуються джерела, звідки беруться такі дані, нас просто знайомлять із фактом.

Психолог, Джері Вайхман також висунув своє твердження: «Якщо молодші діти зможуть отримати доступ до насильства та грубої мови в Bulletstorm, шкода, заподіяна їм, може бути значною».

Стаття також зосереджується на недоліках комісії ESRB та її системи рейтингу. Пропонується прийняти закони, схожі на ті, що діють у Каліфорнії та не дозволяють продавати ігри з таким рейтингом особам молодше дозволеної категорії. Штраф за такий продаж наразі складає тисячу доларів.

Президент Асоціації споживачів електронних продуктів (Electronic Consumers Association), Хал Халпін був процитований у статті наступним чином: «Існує система рейтингів, батьківський контроль над приставками та бажання виробників продати такі ігри ширшій аудиторії, але рішення все одно залишається за батьками та дорослими, і має прийматись до кожної гри індивідуально. Я поважаю творчі права розробників на створення гри типу Bulletstorm настільки ж, наскільки поважаю право Квентіна Тарантіно на створення таких фільмів як Kill Bill».

Кліф Блежинскі з Epic Games нещодавно говорив зі журналом CVG про насилля в Bulletstorm. Сказав, що йому напади на індустрію здаються «дуже страшними», але також бачить у них і похвалу. Він додав: «В процесі розробки гри не було таких дискусій, в яких би ми обговорювали, чи варто додати у гру можливість відірвати ворогу голову та насрати йому в шию (зсилання на Duke Nukem; примітка перекладача), або щось типу того. Ми просто робили гру цікавою».

Звичано, погана реклама — теж реклама, і завдяки цьому про гру точно дізнається більше людей. Але в той час, як американський Верховний суд знаходиться в процесі вирішення важливої для відеоігрової індустрії справи, твердження, типу: «секс та насильство в Bulletstorm приводять до сексуального насильства в реальному житті», — яке не має ніяких реальних основ, не може нести нічого хорошого розробникам.

Примітка: цей матеріал є дослівним чи частковим перекладом іншомовної статті. Оригінал читайте на 1up.com.
Щоб залишити коментар, зареєструйтесь чи увійдіть на сайт.
Якщо ви вважаєте цей матеріал крисним або ж він вам сподобався, залишіть будь ласка свій коментар. Нам важливо знати вашу думку!

fallenvaleron | 7 років тому | #

Вот вийде Постал 3 і забере своє звання назад.

andrii | 7 років тому | #

Ухти. А я навіть не чув шо буде Постал 3. А вікіпедія пише шо вийде в першому кварталі 2011. Прікол.