Тім Шафер: самоцензура знищує гумор у іграх

Тім Шафер: самоцензура знищує гумор у іграх

 / 7 лютого 2011 / Джерело: destructoid.com /  , ,

Розробник Psychonauts — Тім Шафер — відомий тим, що додає у свої ігри велику долю гумору. Але цього культовому розробнику недостатньо. Він впевнений, що ігри недостатньо смішні тому, що студії занадто ретельно відбирають матеріали для публікації.

«В ігровій індустрії є багато веселих людей, котрі спочатку придумають щось смішне, а потім скажуть щось, типу: „Ні, так не можна. Давайте це виріжемо, бо комусь це може не сподобатись“», — пояснює він. «Я думаю, що якби люди менше піддавали цензурі себе самих, то було б значно більше веселих ігор.»

З одного боку, це дійсно так, а з другого — в США живе багато людей, яким кожен жарт здається расистським чи образливим по якійсь причині і такі люди готові подати до суду. Тому розробників можна зрозуміти: вони просто не хочуть мати з цим справи.

Будь-який жарт майже у будь-якому випадку кому-небудь обов'язково буде неприємним і стає прикро, що сценаристам доводиться вибирати жарти за показником їх образливості. Будемо сподіватись, що розробники, у яких є і почуття гумору, і вміння тримати зворотній удар, все таки знайдуться, оскільки така цензура — це більш образливо, ніж будь-який непристойний жарт.

Щоб залишити коментар, зареєструйтесь чи увійдіть на сайт.
Якщо ви вважаєте цей матеріал крисним або ж він вам сподобався, залишіть будь ласка свій коментар. Нам важливо знати вашу думку!