Злобні фанати та критики душать творчість у іграх

Злобні фанати та критики душать творчість у іграх

 / 6 лютого 2011 / Джерело: eurogamer.net /  , ,

Зростаючий тиск зі сторони гравців та критиків вбиває творчий підхід та заставляє розробників приймати менш ризиковані рішення у свої іграх, стверджує представник Treyarch, фірми-розробника Call of Duty: Black Ops.

У інтерв'ю журналу NowGamer працівник із громадськістю Джош Олін назвав ці тривожні тенденції найбільшою проблемою із тих, які зараз стоять перед індустрією.

«Власне, як працівник із громадськістю, який живе у світі медіа чи соціальних медіа кожен день, я думаю, що відеоігрова соціальна культура зараз рухається у більш негативному напрямку в той час, як технології то соціальні медіа продовжують розвиватись,» — пояснює Олін.

«Замість того, щоб рости разом із нею, тенденції погіршуються. Схоже, що все більше та більше гравців забувають в чому суть ігрової галузі.»

«Це творча індустрія — найбільш творча форма розваг із існуючих. Занадто багато розробників, які намагаються придумати щось нове попадають під обстріл різноманітних „експертів“ та розлючених фанатів, які інколи переходять у табір ненависників просто для того, щоб зобразити із себе знавців.»

«Ця поведінка приводить тільки до того, що творчість та іновації ще більше пригнічуються, чого, по ідеї, не повинен хотіти жодний, тверезо мислячий геймер, який хоче отримати більше розваг.»

Звичайно, Treyarch знає про що говорить, коли мова йде про невдоволених гравців, адже кількість бруду, вилитого на адресу їх останнього творіння, Call of Duty: Black Ops, зашкалює.

Примітка: цей матеріал є дослівним чи частковим перекладом іншомовної статті. Оригінал читайте на eurogamer.net.
Щоб залишити коментар, зареєструйтесь чи увійдіть на сайт.
Якщо ви вважаєте цей матеріал крисним або ж він вам сподобався, залишіть будь ласка свій коментар. Нам важливо знати вашу думку!

rar | 8 років тому | #

Цілком згідний . Фанати часто вимагають такі нововедення , що псують всю атмосферу гри.

І за цього всього ми все більше і більше бачим одноманітних ігор.

andrii | 8 років тому | #

А особливо ігри про солдатів та бойові дії. Я чесно не розумію скільки можна грати в різноманітні Call of Duty, Medal of Honor і купу їх клонів. Невже тема війни така цікава і потрібна геймерам?

rar | 8 років тому | #

Напевно що так.=*(

За остані роки я непобачиж жодної хорошої РПГ чи стратегі.Тимбільш основним критерієм гри стає графіка.І це сумно.