Дешеве кіно по Kane & Lynch вийде не скоро

Дешеве кіно по Kane & Lynch вийде не скоро

 / 1 лютого 2011 / Джерело: kotaku.com /  ,

Досить давно стало відомо, що по грі Kane & Lynch: Dead Men знімуть кіно, але судячи по всьому справа фактично не зрушилась з місця, не дивлячись на те, що на роль Кейна підписався сам Брюс Уілліс. Гра є шутером про двох злочинців-смертників — колишнього найманого вбивцю та агресивного психопата, яким вдається втекти від правосуддя та доводиться воювати із мафією, якій вони заборгували гроші.

Про існування планів на фільм вперше стало відомо у 2007, коли був завершений сценарій до нього. Через рік Брюс Уілліс оголосив про свою участь у фільмі.

„Коли Брюс Вілліс прочитав його, він назвав його одним з найкращих екшн-сценаріїв, які він коли-небудь читав“, — сказав продюсер Адріан Аскаріе, раніше відомий за продюсуванням фільму Hitman (поганий знак!) у кінці 2009, — „а Брюс експерт в сценаріях до екшнів бо він читав все, що виходило протягом останніх 20 років.“

Потім сценарій переписали, а ще пізніше на роль Джеймса Лінча — божевільного партнера Кейна — взяли Джеймі Фокса.

Стрічку рекламували на канському фестивалі 2010 і збирались запустити в виробництво у серпні.

Після чого фільм ганебно втрачав режисерів за режисером: Саймон Крейн, Вейн Крамер, Гері Грей та Ентоні Фукуа.

І, видимо, досі нічого не змінилось. „Ми робим декілька змін у сценарії, але ми досі збираємось його реалізувати“, — каже Фокс, — „Думаю, вийде досить круто, з купою екшна.“

Судячи по тікаючих режисерах, схоже на те, що Kane and Lynch потрапив у пекло голівудського виробництва. Вже вийшов один сіквел до гри і не дивуйтесь, якщо з'явиться ще одне продовження до того, як вийде фільм. Багато фільмів отримують зелене світло і багато з них так і не доводяться до кінця. Деякі печуться у пеклі виробництва роками (для прикладу сценарій Apocalypse Now Джона Міліуса) перед тим, як за них візьмуться.

Kane and Lynch — не єдиний фільм у виробництві. Інші фільми по відомих франчайзах включають Uncharted та Heavy Rain. Якщо одну із цих ігор таки закінчать і закінчать вдало, можна буде очікувати, що фільми по іграх посипляться один за одним, так само як це було із фільмами по коміксах після випуску фільма X-Men. Але наразі фільм по Kane and Lynch більше схожий на засуджений до смертної кари, як головні його персонажі.

Щоб залишити коментар, зареєструйтесь чи увійдіть на сайт.
Якщо ви вважаєте цей матеріал крисним або ж він вам сподобався, залишіть будь ласка свій коментар. Нам важливо знати вашу думку!