Dead Space не перетвориться в дешеве кіно

Dead Space не перетвориться в дешеве кіно

 / 1 лютого 2011 / Джерело: destructoid.com /  , ,

По всесвіту Dead Space уже вийшли цілих дві анімаційні стрічки і працівники EA говорять, що, можливо, колись знімуть і ігровий фільм. Але, як стверджує Єн Мілхем, якщо вони і зберуться знімати фільм, то він ні в якому випадку не буде дешевим літнім блокбастером.

„Було б чудово зняти фільм і ми про це багато дискутували. Але одна з причин, по якій Dead Space є таким популярним це те, що ми перевіряємо і запевнюємось, що все зроблено правильно. Те саме ми робим і з фільмом — не просто легкі гроші, а щось по-справжньому вартісне, так що побачим.“

І хоч перший анімаційний фільм, Downfall, був досить посереднім, Dead Space: Aftermath додав хорошу передісторію для поєднання двох ігор і використав різні анімаційні стилі, щоб показатиі сторію із різних ракурсів. Aftermath довів, що Dead Space добре передається у форматі фільма, а сюжет, що обертається довкола персонажів може перетворитись у хорошу стрічку в руках компетентного режисера.

Нещодавно Valve говорила щось подібне про фільм по Half-Life і, будем сподіватись, що це стане тенденцією, Уве Болл втратить роботу, а Голівуд більше не випустить фільмів типу Hitman чи Prince of Persia, які тільки позорять франчайзи, на чиїй ліцензії зняті.

Щоб залишити коментар, зареєструйтесь чи увійдіть на сайт.
Якщо ви вважаєте цей матеріал крисним або ж він вам сподобався, залишіть будь ласка свій коментар. Нам важливо знати вашу думку!

rar | 8 років тому | #

Навіть незнаю що сказати,фантастику зараз роблять якусь брєдову.Але буду надіятись на краще.

andrii | 8 років тому | #

Погоджуюсь про фантастику. Останніх років десять мабуть, якщо не більше, всі вдарились в фентезі. Фантастика мабуть нікому не цікава.