Платформа PlayStation Suite — PS-ігри на мобільному

Платформа PlayStation Suite — PS-ігри на мобільному

 / 28 січня 2011 / Джерело: ae.playstation.com /  , ,

Нещодавно, на своїй прес-конференції в Токіо, Sony оголосила про випуск нової портативної приставки — NGP, чим підтвердила слухи про PSP 2. І це головна новина тижня, але окрім цього Sony оголосила про створення мобільної платформи PlayStation Suite, що частково спростувало, а частково підтвердило слухи про те, що компанія розробляє телефон PlayStation Phone.

Виявилось, що Sony розробила платформу, для розповсюдження ігор на ОС Android, операційній системі від Google. Чутки стверджували, що Sony розробляє власний ігровий телефон і частково вони підтвердились — підпільні фотографії пристрою, який раніше вважався телфоном Sony виявились фотографіями прототипу нового телефону Sony Ericsson із назвою Xperia Play.

Цей телефон буде лише одним із пристроїв під ОС Android, які будуть комплектуватись програмним забезпеченням PlayStation Suite. Не всі пристрої на Android зможуть запустити цю програму. Sony буде постачати її тільки на телефони, які пройшли відповідну сертифікацію і відповідають мінімальним вимогам Sony для запуску ігор. Скорше за все такі пристрої будуть продаватись з відповідною наклейкою на коробці.

Це програмне забезпечення дасть можливість купувати зкачувані ігри у спеціальному магазині, який, для початку, буде розповсюджувати ігри першої PlayStation, а згодом там з'являться і нові продукти.

Цікаво, що PlayStation Suite також буде присутнім і на новій портативній приставці Sony NGP.

Щоб залишити коментар, зареєструйтесь чи увійдіть на сайт.
Якщо ви вважаєте цей матеріал крисним або ж він вам сподобався, залишіть будь ласка свій коментар. Нам важливо знати вашу думку!