Чи хочемо ми нового покоління приставок?

Чи хочемо ми нового покоління приставок?

 / 20 січня 2011 / Джерело: kotaku.com /  ,

Як ми дізнались із вчорашньої статті, THQ не готові до нового покоління приставок. А чи готові гравці? На це запитання намагається дати відповідь коментатор Jamaicanmecrazy в межах рубрики Kotaku Speak-Up.

Стаття про THQ заставила мене задуматись. Чи готові ми до наступного покоління приставок? Чи дійсно хотіли б ми їх побачити наступного року?

Я люблю свої приставки теперішнього покоління. Я не дуже хочу відправляти їх на полицю у закутку своєї квартири, куди приставки відправляються помирати. Там і так забито і я ще з ними не покінчив. Звичайно, моя PlayStation 3 на 80 Гб звучить як ракета, якій не під силу відірватись від землі. Сталось так, що HDTV прижилось і, можливо, Wii не виглядає так круто на 55ти-дюймовому екрані. Так, це вже третій куплений мною Xbox, але кожна довбана покупка вартує цього. Я задоволений тим, що маю зараз.

Я щойно витратив відкладені мною, на ігрове обладнання, гроші на комп'ютер для ігор. Дайте мені провести ще рік чи два з існуючими приставками. Потім я сам попрошу вас взяти мої гроші за свої нові, блискучі іграшки.

Я впевнений, що це серйозне запитання. Для нас і для великої трійки. З одного боку у нас є приставка, яка тільки починає окупатись (або показує божевільні цифри продажу) і накопичила велику користувацьку аудиторію, якій можна продавати прогармні продукти.

З другого боку у нас є люте піратство. Всі три стаціонарні приставки і обидві портативні були безповоротно зламані до своїх основ. PS3 на днях отримала прошивку з можливістю бекапу, Nintendo зламана вже давно а MicroSoft — ще давніше. 360 не така проста і доступна як інші дві, але збитки були всеодно завдані. Різниця між цим поколінням та минулим у тому, що можна підключити USB-флешку чи SD-картку з певною програмою і вона зробить все за вас (знову ж таки, за вийнятком 360).

Я б не здивувався, якби кухня слухів почала би розповсюджувати інформацію по наступному поколінню. Засмутився б, але не здивувався. Якщо Sony зіткнеться з піратством на PS3, яке сягне рівня PSP, їй може не залишитись вибору, крім як оголосити нову платформу. Інші двоє, щоб не відставати, можуть послідувати цьому прикладу. Тим гірше для нас. Добре, що Apple не випускає приставки: чи купували би ви нову приставку щороку?

Зате приємним для нас фактом є те, що ми любим нові іграшки. Давайте подивимось фактам в лице: ми не хочем чогось, поки фотографії і системні характеристики не будуть опубліковані. А потім інтернет переповнюють коменти гіків: „Хочу!“. Я давно гуляю цими закутками інтернета і можу запевнити, що це повторюється кожного разу. Я вірю, що наступні приставки будуть крутими. Можливо, це не буде великий стрибок вперед в плані заліза (за вийнятком Nintendo), але завжди є щось нове. Кожна приставка всеодно буде мати свої виразні риси і, звичайно, не обійдеться без одного-двох сюрпризів.

Примітка: цей матеріал є дослівним чи частковим перекладом іншомовної статті. Оригінал читайте на kotaku.com.
Щоб залишити коментар, зареєструйтесь чи увійдіть на сайт.
Якщо ви вважаєте цей матеріал крисним або ж він вам сподобався, залишіть будь ласка свій коментар. Нам важливо знати вашу думку!