Видавець JoWooD став банкрутом

Видавець JoWooD став банкрутом

 / 20 січня 2011 / 

Відразу після Нового року стало відомо про банкрутство видавництва JoWooD. Це мабуть один з тих рідкісних випадків, коли новина про банкрутство сегмента ігрового ринку викликає у багатьох геймерів зовсім не сум, а позитивні емоції і навіть надію.Нагадаємо, що саме JoWooD свого часу позбавила серію Gothic своїх батьків, і ігрове співтовариство звинувачує це видавництво в недоробці Gothic 3 та розчарування старих фанатів з приводу Gothic 4 Arcania. Крім цього, на совісті JoWooD м'яко кажучи невдалий досвід із серією Painkiller.

Але як же це відіб'ється на проектах JoWooD? Доля аддона " Падіння Сетарріфа " стає неясною, а бренди видавництва - Gothic, SpellForce, Painkiller - можуть бути продані, якщо у JoWooD не з'явиться серйозних спонсорів.Звичайно, фанати Готики з надією дивляться в бік Deep Silver, оскільки це видавництво не тільки співробітничає з Піранями і їх Risen, але і відмічено в скупці ігрових брендів, таких як наприклад Sacred.

Причина банкрутства JoWooD в тому що їх покарав Інноса, або це наслідки кризи чи банальна жадібність - це питання риторичне. Поживемо - побачимо.

Щоб залишити коментар, зареєструйтесь чи увійдіть на сайт.
Якщо ви вважаєте цей матеріал крисним або ж він вам сподобався, залишіть будь ласка свій коментар. Нам важливо знати вашу думку!

rar | 8 років тому | #

Особисто я дуже задоволиний ) Готика 1,2 мої улюблені РПГ.