THQ проти наступного покоління приставок

THQ проти наступного покоління приставок

 / 19 січня 2011 / Джерело: eurogamer.net /  , ,

А що, якби Sony та Microsoft оголосили б завтра, що збираються випустити PlayStation 4 та Xbox 720 протягом наступних трьох років? Для директора THQ, Дені Білсона, це було б катастрофою.

„Це було б жахливо“, — сказав Білсон в ексклюзивному інтерв'ю журналу Eurogamer. „Але, я думаю, вони вже знають, що наша модель і так зламана.“

„Нам і без того дорого обходиться розробка ігор на цих платформах. Якщо вони розширять масштаб, якість зображень, якість вмісту, я не знаю як можна буде зробити гру, яку б можна було продати комусь менше чим за $100.

Хто захоче це робити? Це погано для всіх.“

„Ми уже добре знаєм ці приставки і можем бути творчими з ними,“ — стверджує Білсон. „Подивіться на World of Warcraft — це гра, яка обходить графічні обмеження стилізованим мультяшним стилем та винахідливим змістом.

Стабільність технології дозволяє розвиватись креативності. Нам не потрібно вкладати всю нашу увагу у запитання типу «о Боже, як нам розібратись із цією новою технологією?». Ми її розумієм. У нас досі є хлопці, які намагаються витиснути із неї ще крутіші штуки, але це знімає тягар з креативності, що в результаті приносить нам цікавіші та креативніші речі.

У цьому весь трюк. Нам більше не доведеться тримати удар нового обладнання кожних п'ять років, як це було раніше. Залишаться тільки дрібниці. Нам залишиться змагатись у графіці та творчості. Деколи я вірю, що творчість та хороший стиль будуть більш важливими. Вони є більш важливими.“

„Поки ми, як гравці, задоволені тим, що ми отримуємо в плані творчості, я по-справжньому задоволений,“ — додає він. „Я досі бачу крутіші речі, кращі речі. Стільки всього залежить від розробки програмної частини та роботи з технологією. Я дивлюсь на ігри і дивуюсь, звідки у них настільки круті персонажі?“

У THQ великі плани на майбутнє. Вони сподіваються вийти на вищий рівень і конкурувати із такими видавцями як EA та Activision із виходом Homefront 11 березня.

А після цього у планах видавця випуск і інших хітів: Red Faction: Armageddon, UFC, WWE, Dawn of War II: Retribution, Space Marine, Saints Row 3, de Blob 2, inSane, Devil's Third and Darksiders 2.

Примітка: цей матеріал є дослівним чи частковим перекладом іншомовної статті. Оригінал читайте на eurogamer.net.
Щоб залишити коментар, зареєструйтесь чи увійдіть на сайт.
Якщо ви вважаєте цей матеріал крисним або ж він вам сподобався, залишіть будь ласка свій коментар. Нам важливо знати вашу думку!