«Геймер» — брудне слово?

«Геймер» — брудне слово?

 / 19 січня 2011 / Джерело: kotaku.com /  ,

Ми продовжуємо перекладати статті із рубрики Kotaku Speak-Up, у якій відвідувачі Kotaku висловлюють свої думки із приводу наболілих, для них, запитань. У сьогоднішній статті коментатор EcksJay22 досліджує асоціації, які викликають сучасні поціновувачі відео-ігор та термін, яким їх найчастіше називають.

Я ненавиджу слово «геймер».

Я задумався над цим терміном у протиставленні до інших подібних слів, які приходять в голову, наприклад, фанат кіно. Здавалось би, що різниця між ними незначна, але я думаю, що вона в наступному: на геймера ми дивимось як на людину, яку певним чином визначає її відношення до засобу медіа, тим часом як фанат кіно — це людина яка просто отримує задоволення від свого хобі.

Можливо, я одинокий у відчутті, що між цими термінами є розбіжність, але це привернуло мою увагу і я вирішив розібратись глибше. Нещодавно, у одній із подібних дискусій, мене запитали: «Ти хочеш змінити сприйняття геймерів іншими людьми?». Я був вражений цим реченням. Чому геймери — єдині, кого називають в честь засобу вираження, яким вони користуються? Фільмо- чи мистецтвофілам не доводиться переживати, що люди, які менш розбираються у їхніх хоббі негативно вплинуть на їх самовизначення, так чому ж доводиться геймерам?

Очевидно, що є певне соціальне тавро та суспільний осуд, що зростає із розвитком саме цього засобу вираження і не стосується інших, більш вкорінених. Звичайно, як із будь-яким іншим явищем, на стадії його (відносної) молодості, зажди присутній елемент індивідуального становлення, але це породжує виключну елітність геймерів, яка тільки шкодить справі. Ми повинні ставитись схвально до всіх, кому подобається наш засіб вираження, це позитивно пливало на його розвиток до сих пір. Не потрібно злитись на гравців у пас'янс «Косинка» чи «Щасливого фермера» — радійте, що гра їм подобається і не важливо наскільки глибоке їх хобі.

Як співіснують кіно-фанати та люди, які час від часу дивляться кіно, так повинні співіснувати геймери та казуальні гравці, не як люди із протилежних таборів, а як солдати (різного рангу) однієї армії.

Примітка: цей матеріал є дослівним чи частковим перекладом іншомовної статті. Оригінал читайте на kotaku.com.
Щоб залишити коментар, зареєструйтесь чи увійдіть на сайт.
Якщо ви вважаєте цей матеріал крисним або ж він вам сподобався, залишіть будь ласка свій коментар. Нам важливо знати вашу думку!