S.T.A.L.K.E.R. 2 буде виглядати краще на PC

S.T.A.L.K.E.R. 2 буде виглядати краще на PC

 / 14 січня 2011 / Джерело: pcgamer.com / 

Розробники S.T.A.L.K.E.R. 2 нещодавно відповіли на декілька запитань фанатів на своїй сторінці у Facebook, чим відкрили декілька цікавих подробиць про сіквел. Гра розробляється на новому двигуні, який зможе забезпечити її вихід на PC та приставках поточного покоління, з наголосом на те, що приставочні версії всеодно будуть гіршими за PC-версію, яка буде мати підтримку DirectX 11. У сталкері також з'являться елементи сурвайвала, нові локації та мутанти.

GSC не видають усі карти, але відкриті ними подробиці можуть заспокоїти PC фанатів гри, які раніше переживали, що пріритет у графіці буде віддано приставочним версіям гри.

Зокрема, у одній із відповідей було сказано: «оскільки ми в основному розробляєм для PC, ви не побачите жодних компромісів у PC-версії. Ключовою відмінністю між комп'ютерною та приставочними версіями гри буде краса графіки (тобто PC отримає більше візуальних ефектів)». Команда також стверджує, що інвентар та карти не будуть змінені для консолей. Двигун S.T.A.L.K.E.R. 2 буде підтримувати DirectX 11.

Також було сказано, що гра буде мати більше елементів сурвайвала. Дія гри буде відбуватись у нових локаціях в районі Чорнобиля та Прип'яті, а також у нових підземних лабораторіях та бункерах. Також у грі будуть нові мутанти та зброя, а система фракцій, натомість, буде відсутня. Радіоактивні артефакти будуть дещо по-іншому, ніж у попередніх іграх, впливати на властивості персонажа.

Фанати також поцікавились чи буде зона відчуження на цей раз представлена у вигляді одної величезної карти, чи нас знову чекають довгі завантаження карт між рівнями. GSC на це змогли відповісти лише «давайте, покищо, відкладем це запитання». Будем сподіватись, що в майбутньому їх відповідь стане позитивною. Суцільна, нерозривна зона відчуження була б значно цікавішою для дослідження.

Реліз гри поки що назначений на 2012.

Щоб залишити коментар, зареєструйтесь чи увійдіть на сайт.
Якщо ви вважаєте цей матеріал крисним або ж він вам сподобався, залишіть будь ласка свій коментар. Нам важливо знати вашу думку!

rar | 8 років тому | #

Мені дуже подобається дата виходу гри 2012)

fr35h | 8 років тому | #

Так, дата влучна :)

Щось пахне доробкою першого :)

andrii | 8 років тому | #

Яка дата? Поки-що вказано тільки рік, і то приблизно.

rar | 8 років тому | #

Коли має бути поідеї кінець світу ?)