Перші подробиці про Jurassic Park від Telltale

Перші подробиці про Jurassic Park від Telltale

 / 10 січня 2011 / Джерело: gamezone.com /  , ,

Цього літа Telltale Games — фірма-розробник епізодичних квестів, найбільш відома за серією Sam & Max — несподівано для всіх оголосила про співпрацю із Universal у створенні ігор по двох їх франчайзах: Back to the Future та Jurassic Park. На даний момент перший епізод Back to the Future уже вийшов, а подробиці про Jurassic Park тільки починають з'являтись в ігрових журналах.

Читачі журналу Game Informer, у останньому його випуску, могли дізнатись, що Jurassic Park буде випущений у, стандартному для Telltale, форматі епізодичного квеста, а події його будуть розгортатись довкола членів персоналу Парку Юрського періоду, які залишились на острові після подій першого фільма. Тобто, головні герої фільму участь у грі не приймуть.

Стиль гри обіцяють зробити, на відміну від Back to the Future, менш мультяшним і більш реалістичним, а геймплей — схожим на Heavy Rain, тобто із розгалуженнями сюжету у наслідок вибраних гравцем дій.

Про платформи, покищо, нічого не сказано, але із попередніх, випущених Telltale ігор, можна зробити висновок що гра вийде на PC, Mac і, можливо, на консолі та iPhone.

У журналі також були опубліковані декілька скріншотів гри, але вони ще не потрапили в інтернет.

Щоб залишити коментар, зареєструйтесь чи увійдіть на сайт.
Якщо ви вважаєте цей матеріал крисним або ж він вам сподобався, залишіть будь ласка свій коментар. Нам важливо знати вашу думку!