Інтерв'ю із Уореном Спектором

Інтерв'ю із Уореном Спектором

 / 9 січня 2011 / Джерело: develop-online.net /  ,

Уорен Спектор — розробник відео-ігор, відомий тим, що поєднав шутери та рольові ігри у таких своїх хітах, як System Shock та Deus Ex, а останньою роботою якого є Disney's Epic Mickey — дав коротке інтерв'ю журналу Develop, у якому відповів на деякі прості запитання та висловив свої думки щодо сучасної ігрової індустрії. В основному він незадоволений тим, що головною суттю сучасних ігор стали битви та крута графіка.

Хто ви і чим ви займаєтесь?

Я Уорен Спектор і я роблю відео-ігри, чим займаюсь приблизно 27 років.

Над чим ви зараз працюєте?

Ми тільки що закінчили роботу над Disney's Epic Mickey.

Якою була перша гра, над якою ви працювали?

Першою електронною грою над якою я працюва була або Ultima VI або Space Rogue, але, чесно-кажучи, я не можу згадати яка вийшла першою. Але починав я із настольний ігор на Steve Jackson Games і першою випущеною у продаж грою над якою я працював була гра серії Call of Cthulhu під назвою Thing in the Darkness. По суті це була журнальна гра, тому, мабуть, вона не рахується. Першою спражньо грою, над якою я працював була Toon — мультяшна рольова (карточна) гра, яка вийшла у 1984му.

Якою була перша гра, яку ви грали у дитинстві?

Я грав у стару дитячу гру під назвою Candy Land, але я не впевнений, що це рахується. Першою моєю настольною грою була Ogre від Steve Jackson Games. Першу свою електронну гру я згадати не можу, але перша гра яка мене вразила це Star Raiders на Atari 800. Я грав і інші до того, але ними я просто вбивав час. Star Raiders змінили моє життя.

Яку останню гру ви грали нещодавно і чи сподобалась вона вам?

Я зараз граю у Scribblenauts. Я вважаю цю гру дивовижною. Я спілкувався на виставці із Jeremiah Slaczka, який заправляє студією, що створила ці ігри, і я сказав їм, що те, що вони роблять виглядає неможливим. Він просто відповів мені розуміючою посмішкою. Негідник! Він не розкриє своїх секретів.

Яка ваша улюблена гра?

Тут все просто, але я дам вам дві відповіді. Моя улюблена розповідна гра це Legend of Zelda: A Link to the Past на SNES, я досі її маю і грав її на усіх платформах, на яких її випустили. А гра, яку би я вибрав, щоб взяти з собою на безлюдний остів і яку би міг грати решту свого життя це — Tetris.

Що розчаровує вас у сучасній ігровій індустрії?

Найбільше я розчарований фактом, що ми досі зосереджуєм нашу увагу на механіці боїв та графічних технологіях у той час, коли нашої енергії та зусиль потребують зовсім інші речі. Ми могли б зосередись на не бойових аспектах штучного інтелекту і зробити спілкування у іграх настільки ж захоплюючим як поєдинки. Чи не було б це круто? Ми б могли зробити росповідь по справжньому інтерактивною. Ми зосереджумось на гарніших картинках та яскравішій графіці прив'язаних до більш вражаючих сцен поєдинків і, чесно кажучи, мені від цього нудно.

Що вам подобається у сучасній ігровій індустрії?

Є дві речі. Перша це те, що я постійно оточений розумнішими за мене людьми. Я дійсно дізнаючь щось нове кожного дня. Це просто неймовірно, якщо уявити скільки всього ми дізнаємось. А друга це те, що кожно дня, коли я приходжу в офіс я бачу щось, що ніхто раніше не бачив.

Примітка: цей матеріал є дослівним чи частковим перекладом іншомовної статті. Оригінал читайте на develop-online.net.
Щоб залишити коментар, зареєструйтесь чи увійдіть на сайт.
Якщо ви вважаєте цей матеріал крисним або ж він вам сподобався, залишіть будь ласка свій коментар. Нам важливо знати вашу думку!