Valve: „Ми не шизофреніки“

Valve: „Ми не шизофреніки“

 / 4 січня 2011 / Джерело: computerandvideogames.com /  , , , ,

Valve відома тим, що випускає якісні, доведені до ідеалу ігри, графік виходу яких, тим не менше, дивує своєю непостійністю. З того часу як у 2004му студія випустила Half-Life 2, графік наступних її релізів виглядає довільним. Спочатку Valve випустила Orange Box, який включав в себе Half Life 2 з двома епізодичними продовженнями, доволі коротку Portal та онлайновий шутер Team Fortress 2. Згодом була випущена нова гра Left 4 Dead і невдовзі сіквел до неї. А тепер студія працює над повнометражним продовженням до Portal.

Тим не менше, Valve випустила тільки два із трьох обіцяних епізодів Half Life 2 і ні словом не обмовилась про третій епізод чи можливий сіквел ось уже протягом трьох років.

„Я думаю, можна впевнено сказати, що Valve ніколи не ставиться до випуску продукту однаково двічі“ — стверджує директор відділу маркетингу Valve, Даг Ломбарді (Doug Lombardi) у сотому випуску журналу Xbox World 360 magazine.

„З Half-Life 2 ми витратили шість років на створення епічного сіквела, потім ми миттєво перейшли до епізодичних релізів, за якими послідував Left 4 Dead, який отримав сіквел менш ніж за рік.“

„А зараз, у випадку з Portal 2 ми витратили декілька років, щоб виготовити повний сіквел до гри, запуск якої відбувся у розмірі епізода. Я веду не до того, що ми шизофреніки, а до того, що ми намагаємось підійти до виготовлення кожної гри найкращим для неї чином, враховуючи ринкові умови та інші фактори.“

Щоб залишити коментар, зареєструйтесь чи увійдіть на сайт.
Якщо ви вважаєте цей матеріал крисним або ж він вам сподобався, залишіть будь ласка свій коментар. Нам важливо знати вашу думку!