Shank — рецензія

Shank — рецензія

 / 4 січня 2011 /  ,

Shank це 2D слешер, розроблений незалежною канадською студією Klei Entertainment і випущений Electronic Arts. Гра поєднує кращі традиції старих приставочних файтингів та напрацювання сучанних слешерів з візуальним стилем коміксів та якісною анімацією.

Сюжет гри доволі простий: колишній бандит Шенк мститься мексиканській мафії за вбивство своєї дівчини. Не надто замислувато, але цього якраз достатньо, щоб задати загальний тон гри і її основну мету: помсту. І справді, сюжет для слешера — не саме важливе.

Шенк один за одним винищує колишніх товаришів по зброї, одночасно використовуючи проти них заточки, бензопилу, два пістолети та ручні гранати. А згодом його арсенал поповнюють намотані на кулаки ланцюги, катана, дробовик та декілька інших видів зброї. Комбінування різних способів атак, як заведено, покращує результат і дозволяє завдати більшої шкоди ворогу. В ближньому бою також можна ставити блок від ударів противника або навпаки — схопити його руками і розправитись з ним за допомогою будь-якої зброї на вибір (і стає цікаво спробувати всі можливі комбінації). Вже за декілька хвилин гри ритм бійок і перестрілок стає звичним і викликає асоціації з такими іграми як Contra, Battletoads, God of War і Devil May Cry.

Шлях від однієї перестрілки до іншої Шенк долає бігаючи по стінах та стрибаючи по телеграфних стовпах, що додає грі динамічності і розбавляє постійні бійки і перестрілки акробатичними трюками.

В кінці кожного рівня на Шенка чекає «бос», пройти якого можна тільки особливим способом, який з першого разу зрозуміти практично не можливо. Тим не менше, проходження босів дає те саме відчуття ностальгії, що і решта гри.

Музика у грі, так само як графіка і сюжет, сама по собі нічим не виділяється, але є якісною та ідеально вписується в гру.

Вся гра проходиться приблизно за три-чотири години, але крім сингл-плеєра також є кооп-компанія на двох гравців, у яку можна зіграти за одним комп'ютером. Також за допомогою повторних проходжень гри можна відкривати нові костюми для персонажа та концепт-арт.

Щоб підсумувати написане скажу, що Klei Entertainment добре вдалось поєднати старомодний геймплей із досягненнями сучасних ігор. Shank виглядає як цілісна і самодостатня гра, в якій кожен елемент геймплею та оформлення знаходиться на своєму місці. 8 із 10 балів за версією DigiFun.

Щоб залишити коментар, зареєструйтесь чи увійдіть на сайт.
Якщо ви вважаєте цей матеріал крисним або ж він вам сподобався, залишіть будь ласка свій коментар. Нам важливо знати вашу думку!