Call of Duty: Black Ops — лідер піратських зкачувань

Call of Duty: Black Ops — лідер піратських зкачувань

 / 29 грудня 2010 / Джерело: gamezone.com /  ,

Не хочеться підливати масла в вогонь ненависті видавців до всього, що хоч найменшим чином пов'язане з вільним файлообміном, але з цифрами наведеними порталом TorrentFreak не посперечаєшся. Те що Call of Duty: Black Ops стала найбільш нелегально росповсюджуваною грою року не є ні для кого несподіванкою, зважаючи на найбільшу в індустрії рекламну кампанію. Гра дуже успішно продається, однак 5,2 міліона нелегальних завантажень на PC та Xbox заставляють задуматись над складною ситуацією із піратством у світі.

Крім Black Ops у п'ятірку самих зпірачених ігор на PC також увійшли Bad Company 2, Mafia 2, Mass Effect 2 та Starcraft 2, тим часом як на Xbox 360 лідерами стали менш успішні ігри року, такі як Dante's Inferno та Alan Wake, які зкачали відповідно 1,28 та 1,14 мільйонів раз. Невідомо, яких збитків це завдає виробникам, але розробників нових оригінальних ігр такі цифри точно повинні насторожити.

Щоб залишити коментар, зареєструйтесь чи увійдіть на сайт.
Якщо ви вважаєте цей матеріал крисним або ж він вам сподобався, залишіть будь ласка свій коментар. Нам важливо знати вашу думку!