Найбільші ігрові події 2010

Найбільші ігрові події 2010

 / 28 грудня 2010 / Джерело: pc.ign.com / 

Кожен рік під зав'язку наповнений ігровими новинами і 2010 не вийняток. Оскільки індустрія більше не покладається на E3 як на найбільший свій медіа-захід, гравців частують новинами бувально 24 години на добу круглий рік. В 2010 ми бачили як Bungie підписали десятирічну угоду про видання ігор з Activision, анонс Batman: Arkham City, Mass Effect нарешті прийде на PlayStation 3 та багато інших новин!

І ось десятка найпопулярніших серед читачів сайту IGN новин 2010 року.

10. Halo: Reach. Перші подробиці.

Halo є досить важливою подією. Особливо коли це остання гра у серії розроблена Bungie. У лютому читачі журналу Game Informer вперше дізнались про почесну команду, підрозділ із шести спартанців, призначений врятувати людство від ковенантів. Ми дізнались подробиці про почесну шістку, яку ви контролєте в грі, а також про інших членів космічного командування об'єднаних націй: Картера, Кет, Емілі, Джорджа і Джун.

А вже у вересні відбувся реліз Halo: Reach, який за один день заробив більше двохсот міліонів доларів прибутку.

9. Чому в Fallout немає драбин

Найбільша новина на цьогорічній Quakecon була по меншій мірі несподіваною. Під час одного із численних показів дизайнер Bethesda Softworks, Тод Говард розкрив найбільшу таємницю розробників Fallout 3, на яку більшість фанатів не звертали уваги: у грі немає можливості в реальному часі поресуватись по драбинах. Говард зазначив що його команда ретельно намагалась включити драбини у гру, але цей функціонал врешті обрізали через проблеми із пристосуванням скріптових персонажів до драбин.

Будем сподіватись що Bethesda розбереться з цією проблемою до виходу The Elder Scrolls V: Skyrim у наступному році.

8. Анонсовано Nintendo 3DS

Image: http://pcmedia.ign.com/pc/image/article/114/1142044/3ds_inline_1293482297.jpg

Nintendo постійно намагається переплюнути себе і 3DS цьому підтвердження. Замість того щоб просто покращити графічну потужність портативноі консолі, Nintendo зробили інший великий крок: трьохвимірне зображення яке не потребує окулярів. Анонс відбувся десь у травні, а сам прийстрій був повністю продемонстрований на E3 2010 у Лос-Анджелесі.

У нас досі немає ні конкретної дати випуску, ні приблизної ціни, але можна очікувати що Nintendo розкриє більше подробиць на своїй прес-конференції у Нью-Йорку вже в наступному місяці, 19 січня.

7. Анонсовано нову Call of Duty

Activision підтвердила що Sledgehammer Games, нова, повністю підконтрольна їй студія, під керівництвом творців Dead Space, Глена Скофілда та Майкла Кндрі, дійсно працює над новою Call of Duty. Це підняло кількість внутрішніх студій видавця, працюючих над Call of Duty до трьох, тобто Sledgehammer приєдналась до Treyarch та Infinity Ward. Нещодавно Activision підтвердила що нова Call of Duty вийде у 2011, але покищо не відомо чи це буде гра від Sledgehammer, у якій згідно зі слухами приймаєть участь космічний десант, чи це буде Modern Warfare 3 Infinity Ward.

6. Modern Warfare 3 в розробці

Глибоко всередині відповідного судового позову Activision проти виконачих директорів Infinity Ward, Джейсона Веста і Вінса Зампели є пряма згадка про досі неоголошенну Call of Duty: Modern Warfare 3. У позові, крім всьо іншого, йдеться про те що Вест і Зампела навимсно відтягували пре-продакшн гри щоб згідно угоди із Activision збільшити свій вплив на бренд Modern Warfare. Те що серію Modern Warfare чекає третя частина не було сюрпризом, оскільки попередня Modern Warfare 2 зібрала більше мільярда доларів.

Вест, Зампела та кілька працівників Infinity Ward пізніше покинули компанію і створили підрозділ EA: Respawn Entertainment.

5. PlayStation 3 страждає від широко розповсюдженої помилки в PSN

День 28 лютого 2010 року став чоним днем для власників PS3. Приблизно 24 години гравці із цілого світу не могли увійти у PlayStation Network через апаратну помилку у внутрішньому годиннику консолі.

Sony радила власникам не використовувати консолі взагалі, поки проблема не буде вирішена.

4. Живий блог прес-конференції Microsoft

Прес-конференція Microsoft на E3 2010 була завантаженою. Компанія розкрила офіційну назву свого Project Natal — Kinect, згадала багато із своїх ігор та подій і навіть представила нову, тонку консоль Xbox 360.

Нам також вперше показали кадри Gears of War 3, кооп на чотирьох від Кліфа Блежинскі, а також Metal Gear Solid: Rising від відомого дизайнера Хідео Коджіми.

3. Що означає цей новий тізер God of War?

Якщо здобути всі трфеї в God of War 3, гравці отримували URL на супер секретний сайт Spartans Stand Tall. Приблизно через три місяці Sony оновила сайт і розкрила що розробляє нову гру серії God of War для PSP. God of War: Ghost of Sparta була оголошена перед самою E3 студією Ready at Dawn, яка займалась її розробкою.

Гра була випущена у листопаді цього року і вважається однією з найкращих ігор на PSP.

2. Подробиці і ціна Modern Warfare 2 Stimulus Package

Activision встановила новий стандарт для завантажуваних пакетів карт з релізом Stimulus Package для Call of Duty: Modern Warfare 2 у березні. Пакетів замінив попередні карти по $10 новими по $15 і включав три нові карти і дві старі із першої Modern Warfare.

Реакція фанатів була доволі негативною, але це не зупинило видавця від продажу двох з половиною мільйонів копій пакету.

1. Xbox 360 Slim вийде сьогодні

Microsoft спробувала виправити хитку репутацію своєї консолі оголосивши на E3 2010 про випуск Xbox 360 Slim. Із вбудованим WiFi, тихим вентилятором, позбавлена проблеми «червоного кільця смерті», фанати Xbox не могли дочекатись щоб вдруге купити нову консоль Microsoft. Також на шоу було сказано що консолі доставляють у магазини прямо зараз.

Image: http://pcmedia.ign.com/pc/image/article/114/1142044/newxbox_inline_1293483154.jpg

Примітка: цей матеріал є дослівним чи частковим перекладом іншомовної статті. Оригінал читайте на pc.ign.com.
Щоб залишити коментар, зареєструйтесь чи увійдіть на сайт.
Якщо ви вважаєте цей матеріал крисним або ж він вам сподобався, залишіть будь ласка свій коментар. Нам важливо знати вашу думку!