Гільєрмо дель Торо робить ігрову трилогію

Гільєрмо дель Торо робить ігрову трилогію

 / 14 грудня 2010 / Джерело: eurogamer.net /  , , ,

Гільєрмо дель Торо, режисер фільму «Лабіринт Фавна» та дилогії «Хелбой», працює разом з ігровою компанією Volition (Saints Row, Red Faction) та відомим видавцем THQ над новою грою, з назвою inSane. Режисер також заявив що inSane, запланований на 2013, буде першою частиною трилогії.

Дель Торо буде виконувати роль зовнішнього творчого директора серії ігор, тісно співпрацюючи з розробником та видавцем.

THQ не скупиться на обіцянки і говорить про „безпрецедентний кінематографічний досвід та переосмислення ігрового сторітеллінга“.

THQ стверджує що дель Торо також буде працювати з видавцем „над можливими трансмедійними проектами довкола ігор inSane“.

Всі права на франчайз будуть належати THQ, за вийнятком права на екранізацію, яке за собою залишає режисер.

Сам Гільєрмо також не скупиться на гучні слова: „У цій серії ігор, я хочу показати гравцям місце, де вони ще не бували, де кожна їх дія заставляє їх задуматись над мораллю та реальністю“.

У вересні цього року, дель Торо описував inSane як хорор у дусі Лавкрафта. „Йдеться про великі ігри, гігантські світи та довгі дедлайни,“ сказав він.

„Ми з THQ розраховуєм на трьохрічний дедлайн при розробці кожної гри. Це великі ігри. Більше подробиць згодом — ми дійсно серйозно все обдумуємо. Очікуйте першу гру, у найкращому випадку у 2013.“

„Це хорор… Але це зовсім інший тип хорора. Це не survival horror. Це дійсно дивна, ексцентрична суміш. В дусі Лавкрафта. Давайте на цьмоу і закінчим.“

Лише декілька днів назад, в ніч церемонії нагород VGA, директор THQ, оголосив у своєму твітері що робота над грою ведеться уже шість місяців, і уже завершений основний сюжет.

Чекаємо на гру у 2013.

Щоб залишити коментар, зареєструйтесь чи увійдіть на сайт.
Якщо ви вважаєте цей матеріал крисним або ж він вам сподобався, залишіть будь ласка свій коментар. Нам важливо знати вашу думку!