Ігри серії Oddworld перевидадуть на Steam

Ігри серії Oddworld перевидадуть на Steam

 / 8 грудня 2010 / Джерело: gamespot.com /  ,

Компанія Oddworld Inhabitants оголосила що в цьому місяці випустить всі чотири гри серії Oddworld на сервіці цифрової дистрибуції ігор Steam. В Oddbox увійдуть Abe's Oddysee та Abe's Exoddus, які були випущені на PC раніше, а також Munch's Oddysee та Stranger's Wrath, які до цього часу були ексклюзивами Xbox.

Обіцяють приправити цю збірку деякими бонусами і покращеннями, покищо не сказано якими. Oddbox, не зважаючи на назву, буде розповсюджуватись тільки онлайновим методом.

Серія Oddworld вперше побачила світ у 1997му. Вона відома зрілим почуттям гумору, соціально свідомою тематико та платформерним геймплеєм. Abe's Oddysee та Abe's Exoddus були випущені на PlayStation і PC, а в 2000му студія підписала угоду з Microsoft про публікацію ігор виключно на Xbox. Oddworld випустили першою Munch's Oddysee, але партнерство з виробником консолі було розірвано ще до того як Stranger's Wrath був закінчений. Electronic Arts підібрала гру у 2004му, як частину своєї програми EA Partners і випустила у наступному році, але невдовзі після цього Oddworld Inhabitants оголосили про свій вихід із ігрової індустрії.

Щоб залишити коментар, зареєструйтесь чи увійдіть на сайт.
Якщо ви вважаєте цей матеріал крисним або ж він вам сподобався, залишіть будь ласка свій коментар. Нам важливо знати вашу думку!