„Murder Your Maker“ скорше за все вказує на Prototype 2

„Murder Your Maker“ скорше за все вказує на Prototype 2

 / 5 грудня 2010 / Джерело: 1up.com /  ,

Вже понад тиждень Activision дразнить нас новою грою, відкривши загадковий сайт „Murder Your Maker“ і прорекламувавши його на Spike TV. Багато хто вже висловив свої здогадки на тему нової гри і більшість сходять на тому, що нам слід чекати оголошення Prototype 2. І дійсно, сайт зараз обновився і показує дуже короткий трейлер, в якому видно уривки першого Prototype.

З моменту як сайт відкрився, на ньому був зображений лише лисий мужик, що дивиться на стіну з зображеннями. Як відомо, головним героєм Prototype був лисий чувак, на ім'я Alex Mercer, який, в наслідок генетичного експерименту став супер-мутантом. Але тепер, коли на сайт вставили новий трейлер, якій дійсно містить в собі кадри з першого Prototype, сумнівів майже не лишається. Або Activision забув що люди мають здатність зупиняти відео на потрібному кадрі, або вони перестали нас дражнити.

З другого боку, на сайті ніде не йдеться про Prototype 2, тому ще залишається можливість несподіваного повороту подій. Це не дуже ймовірно, але ще можливо. Точно ми про це дізнаємось 11 грудня, в прямому ефірі церемонії нагороджень Spike TV VGA.

Щоб залишити коментар, зареєструйтесь чи увійдіть на сайт.
Якщо ви вважаєте цей матеріал крисним або ж він вам сподобався, залишіть будь ласка свій коментар. Нам важливо знати вашу думку!