Super Meat Boy vs. PETA

Super Meat Boy vs. PETA

 / 3 грудня 2010 / Джерело: supermeatboy.com /  ,

Багато хто вже чув, що відома організація з захисту тварин PETA не полінилась і вирішила пропіаритись за рахунок Super Meat Boy, випустивши одночасно з нею невелику пародію Super Tofu Boy (тофу — дієтичний продукт із соєвих бобів).

Автори Super Meat Boy стверджують що піар насправді має зворотній напрямок. „PETA в 1000 раз відоміша за Super Meat Boy і той факт, що вони потратили час на те, щоб зробити таку пародію є для нас дуже приємним і на диво корисним,“ пише Едмунд МакМіллен (Edmund McMillen), один з розробників SMB, на офіційному сайті гри.

Також Едмунд додає що уже вказував у деяких інтерв'ю, що головний персонаж Super Meat Boy насправді не зроблений з тваринного м'яса, він просто хлопчик без шкіри.

У останньому обновленні Steam автори гри офіційно додали персонажа Tofu Boy. В його описі написано що він „не такий ефективний, як він про себе думає“. Він рухається набагато повільніше за інших персонажів і набагато нижче стрибає, через що ним не можливо пройти фактично жодного рівня.

Щоб включити цього персонажа, треба в меню вибору персонажів набрати слово „petaphile“ та вибрати персонажа Meat Boy.

Щоб залишити коментар, зареєструйтесь чи увійдіть на сайт.
Якщо ви вважаєте цей матеріал крисним або ж він вам сподобався, залишіть будь ласка свій коментар. Нам важливо знати вашу думку!