Президент Eidos: «Кейн і Лінч ще повернуться»

Президент Eidos: «Кейн і Лінч ще повернуться»

 / 3 грудня 2010 / Джерело: destructoid.com /  ,

Чи може критичний та комерційний провал поставити крапку на серії Kane & Lynch? За словами президента Eidos, Яна Лівінгстона (Ian Livingstone), ні. Він вважає що персонажі Кейн і Лінч занадто круті для того, щоб просто так їх вбити і ми ще їх побачимо.

„Ми не робимо ніяких ологошень стосовно розробки Kane & Lynch, але ми всі знаєм що Кейн і Лінч є чудовими, брендовими персонажами“, каже Ян. „Kane & Lynch 2 явно викликав в людей або сильне захоплення, або сильну відразу.

Комусь сподобалась тремтяча камера, в стилі домашнього відео. А хтось її ненавидить. Комусь сподобались персонажі, комусь ні. Але це мистецтво, гострий сюжет і постійний екшн. Я думаю, це чудова гра, але я можу зрозуміти тих, кому вона не сподобалась.“

Мабуть не все так чорно-біло, як малює Лівінгстон. Тобто, Кейн і Лінч — чудові персонажі, але якість ігор з їх участю заставляє бажати кращого. Ідея тремтячої камери в Dog Days є цікавою, але від кількох годин такої гри починає боліти голова.

Кейн і Лінч, як персонажі, мають великий потенціал, але, як показує Dog Days, розробнику просто не під силу його розкрити.

Щоб залишити коментар, зареєструйтесь чи увійдіть на сайт.
Якщо ви вважаєте цей матеріал крисним або ж він вам сподобався, залишіть будь ласка свій коментар. Нам важливо знати вашу думку!

andrii | 8 років тому | #

Кейн і Лінч на цьому зображені завжди здавались мені подібними на Маркса і Лєніна.