Super Meat Boy — міні рецензія

Super Meat Boy — міні рецензія

 / 2 грудня 2010 /  , ,

Ця гра не прощає жодної помилки. Один раз доторкнешся до шипів, до повзаючих по стінах слизняків, до випадаючого з трубопроводу потоку шприців чи до одної з циркулярних пил, що швидко переміщаються вздовж стін і починаєш рівень з початку, а твоя кров рохляпується по стінах і залишається там до того часу, поки ти не пройдеш рівень. Ціль кожного рівня однакова — добратись до місця де стоїть і маше руками пасія головного персонажа, яку кожного разу викрадає лихий зародок в банці з краваткою. Але зробити це з першого разу не можливо майже ніколи. Ба більше — переважно вам доведеться померти разів двадцять, а в рідкісних випадках всі п'ятдесят. Що, тим не менше, аж ніяк не викликає бажання перестати грати.

Головний герой гри, як і всі ми, зроблений з м'яса, тому протягом всієї гри, коли персонаж біжить, стрибає чи попадає під пилу, це супроводжують бадьорі звуки ляпання м'яса по гладкій, твердій поверхні. А на фоні цього всього звучить досить прикольна музика з елементами чіптюна.

Графічне оформлення виконане також в восьмибітному стилі, але не є занадто одноманітним. Між рівнями демонструються анімовані вставки, кожна з яких є пародією на старі дендівські (тобто NES) ігри.

Одним словом, я офіційно ставлю цій грі вісім шматків м'яса з десяти. Графіка, звук і геймплей виконані дуже круто, але деякі рівні занадто складні.

Зараз ця гра продаєтсья на Steam за $15 баксів. Вона того коштує.

Щоб залишити коментар, зареєструйтесь чи увійдіть на сайт.
Якщо ви вважаєте цей матеріал крисним або ж він вам сподобався, залишіть будь ласка свій коментар. Нам важливо знати вашу думку!