Blizzard массово банить чітерів в StarCraft 2

Blizzard массово банить чітерів в StarCraft 2

 / 1 грудня 2010 / Джерело: eurogamer.net /  ,

Blizzard продовжує банити і призупиняти акаунти гравців в StarCraft 2 за чітерство чи використання чітерських програм.

„Нещодавно ми провели новий раунд банів і заморозки акаунтів для гравців в StarCraft 2, які порушували провила користування Battle.net і/або користувались хакерськими програмами під час гри“, пишуть на сайті StarCraft 2.

„Чітерство та взлом не тільки підривають дух чесної конкуренції, який є важливою складовою Battle.net, також вони можуть призводити до проблем зі стабільністю сервіса.“

„Як завжди, підтримання стабільного, надійного і безпечного онлайнового ігрового процесу для законних гравців є пріоритетним завданням для нас, і ми будемо продовжувати стежити за Battle.net і приймати заходи в разі необхідності.“

Blizzard люто патрулював онлайн-спільноту гравців StarCraft 2 ще з моменту запуску, відсіюючи чітерів і нечесних гравців, разом і з самими авторами нелегальних програм.

Однак, як розробники уточнили у жовтні, они не будуть приймати жодних дій на рахунок гравців, які користуються встроєними чіт-кодами в одиночній кампанії.

Щоб залишити коментар, зареєструйтесь чи увійдіть на сайт.
Якщо ви вважаєте цей матеріал крисним або ж він вам сподобався, залишіть будь ласка свій коментар. Нам важливо знати вашу думку!