Повернення Gothic?

Повернення Gothic?

 / 5 травня 2011 / 

Розробники із студії Piranha Bytes розповіли, чому оцінки рольової гри Gothic 3 були далекі від очікуваних. Виявляється, видавництво JoWooD буквально змусило їх випустити сиру гру: «Якщо говорити коротко, проблема була в несумісності наших підходів до створення ігор. І вся наша робота накрилася мідним тазом, коли вони змусили нас випустити незавершену Gothic 3. Говорячи чесно, якщо б ми встигли закінчити гру в обіцяний термін, конфлікту б не сталося. Але так вже вийшло, що розробка зайняла у нас більше часу. Замість того щоб разом знайти вихід із ситуації, вони вирішили просто випустити те, що є. Після цього ми вирішили з ними розлучитися », - згадує один із засновників Piranha Bytes Майкл Ходж.

З часів сварки минуло кілька років. Компанія JoWooD спробувала продовжити серію, але безуспішно, а потім збанкрутувала, пустивши своє майно з молотка. І тут з'ясовується цікава подробиця - у JoWooD немає прав на серію Gothic! Як же так? «Це мало кому відомо, але всі права на серію Gothic належать нам, Piranha Bytes - вони ніколи не були власністю JoWooD. Просто ми здали їм в тимчасову оренду права на кілька наших ігор », - повідомляє менеджер серії Risen Деніел Оберлехнер.

«Для нас це безпрограшна ситуація. Зараз JoWooD вже не має ніяких прав на подальше створення ігор під ім'ям Gothic, так що права повертаються назад - точніше, вони повинні повернутися назад, думаю, до наступного року. Точно сказати не можу, договору немає під рукою. Але дуже скоро термін цього договору закінчиться, і ми повернемо всі права на серію », - говорить Ходж. Так значить, Gothic повертається додому? Коли чекати нову гру? «Який каверзне питання. Не скажемо, це поки великий секрет! Ні, серйозно, ми поки не можемо про це говорити », - сміється Деніел.

Це звичайно круто але кращеб вони за неї вже небралися взагалі, а дальше продовжували роботи над Risen .Як некрути а Gothic мертва =*(

Щоб залишити коментар, зареєструйтесь чи увійдіть на сайт.
Якщо ви вважаєте цей матеріал крисним або ж він вам сподобався, залишіть будь ласка свій коментар. Нам важливо знати вашу думку!