Компанія JoWooD Entertainment визнала своє банкрутство.

Компанія JoWooD Entertainment визнала своє банкрутство.

 / 26 квітня 2011 / Джерело: gothic-game.kz / 

Ще раз згадаємо деякі події. 10 січня 2011 компанія JoWooD Entertainment AG почала процедуру санації, точніше ця процедура була змушено розпочата без можливості самоврядування. Саме виконання запропонованого плану реорганізації обумовлювалося знаходженням будь-якого інвестора.

Однак, 21 квітня 2011 року, австрійська фірма-боржник була змушена визнати факт, що переговори з усіма інвесторами провалилися. Саме з цієї причини в той же день JoWooD Entertainment AG зробили заяву про повну відмову від плану по оздоровленню компанії.

Процедура банкрутства продовжена, як конкурсне провадження у справах неспроможного боржника. Кризовий керуючий з цього дня взяв у свої руки процес утилізації підприємства-боржника. Акції збанкрутілого JoWood також усунені від торгів на Віденській фондовій біржі. І поки що неясно, чи зможуть цінні папери JoWooD взагалі коли-небудь брати участь у торгах на фондовій біржі.

Віденська фондова біржа повинна спочатку зв'язатися з цього приводу з Керуючим конкурсним виробництвом, і спостерігатиме за тим, як йде процедура банкрутства. Поки що вона офіційно не поінформована про провал плану санації JoWooD.

Підприємство "JoWooD Distribution Services GmbH", що належить на 100% JoWooD Entertainment AG, також виставлено на конкурс. Словом, дерев'яна ера в австрійсько-німецької ігрової індустрії закінчена. Один з найбільших, за словами все ще не оновленої статті в "Вікі", видавців Європи, знайшов свою смерть, ймовірно, не такою, якою хотів би, напевно, бачити. Усі залишки свого майна (взятого в кредит) вони тепер остаточно втратили і навіть не зможуть при бажанні відігратися на pokerstars.

Особисто я думаю це їх бог покарав за жадібність. Запороли мою улюблену серію РПГ Gothic .

Щоб залишити коментар, зареєструйтесь чи увійдіть на сайт.
Якщо ви вважаєте цей матеріал крисним або ж він вам сподобався, залишіть будь ласка свій коментар. Нам важливо знати вашу думку!