В Assassin's Creed: Brotherhood неймовірно крутий мультиплеєр

В Assassin's Creed: Brotherhood неймовірно крутий мультиплеєр

 / 9 квітня 2011 / 

Я вважаю своїм громадянським обов'язком доповісти всім, хто читає мій скромний блог про те, що Assassin's Creed: Brotherhood — одна із найкрутіших ігор в світі. Вона варта того, щоб її купити не тільки через відлажений паркурний геймплей із купою додаткових ігрових механік, круто завернутий історично-фантастично-антиутопічний сюжет, потужну та атмосферну музику Джеспера Кіда, а й через мультиплеєр, який, на мою думку, заслуговує самостійного релізу.

Основним елементом мультиплеєра, на відміну від інших онлайн-ігор є стелс. І, хоч паркур там теж присутній, наголос робиться саме на стелсі. Вам доведеться вислідковувати своїх жертв у натовпі, в той самий час переховуючись від того, хто полює на вас. Карту заповнюють «цивільні» — боти-копії справжніх гравців, серед яких, за допомогою компаса, який показує тільки приблизне місце знаходження справжнього гравця та за допомогою інтуіції вам доведеться викрити свою жертву і вбити її, при цьому стараючись сховатись та не видати себе. В цьому вам допоможуть різноманітні апгрейди типу димових бомб, отрути, різноманітних навиків маскування, за допомогою яких можна тимчасово змінити власних зовнішній вигляд, або замаскувати ботів під себе, тим самим ускладнюючи пошук іншим.

Варто також зазначити шо він містить декілька різних режимів і в деяких із них стелс складова наголошується сильніше чим в інших, а в деяких можна грати більш вільно.

В двох словах — неймовірно захоплююче. Можна грати цілий день зранку до вечора декілька днів підрят і мультиплеєр всеодно не набридне. Раджу всім.

П. С. Якщо хтось із читачів має цю гру, вказуйте свої ніки в коментах, будем френдами :)

Щоб залишити коментар, зареєструйтесь чи увійдіть на сайт.
Якщо ви вважаєте цей матеріал крисним або ж він вам сподобався, залишіть будь ласка свій коментар. Нам важливо знати вашу думку!

rar | 7 років тому | #

Нє ,мультеплеєр це зло).І шоб нормально грати потрібно набити руку , а це займеє час .І саме головне потрібно мати ліцензію!)

andrii | 7 років тому | #

Ця гра вартує того, щоб купити ліцензію.