Разом нас багато - краще будемо редагувати!

 / 29 березня 2011 /  ,

Деякий час назад почав часто відвідувати нашу Вікіпедію. Дуже приємно здивувала активність наших користувачів, українська Вікіпедія вже увійшла до 15-ти найбільших у світі!

Моя ж участь почалася з малого - додав одне слово у статтю про фундамент :), але потім відкрив для себе категорію "Комп'ютерні_ігри" і зрозумів, що це те, що мені підходить. Тема мені цікава та й часу забирає небагато. Тому і вас запрошую :). Наприклад, ви можете написати початок (або навіть написати повністю:)) статті про Minecraft, і у посиланнях додати лінк на статтю "Чому Minecraft настільки популярний". Я думаю, це буде цікаво відвідувачам Вікіпедії, додасть стилю статті та буде корисним у просуванні цього сайту. Тільки не забудьте прочитати правила та поради Вікіпедії :).

Щоб залишити коментар, зареєструйтесь чи увійдіть на сайт.
Якщо ви вважаєте цей матеріал крисним або ж він вам сподобався, залишіть будь ласка свій коментар. Нам важливо знати вашу думку!

andrii | 7 років тому | #

Ухти. Хороша ідея. Я всіма руками за розвиток українського сегменту інтернету і за те, щоб українці мали доступ до якісної інформації. Не знаю чи вистачить мене на якісь конкретні дії — я переважно займаюсь цим сайтом та не маю багато часу, але я завжди можу допомогти в перекладі цікавих матеріалів з англійської.