Valve цікавиться ремейком першої Half-Life

 / 15 березня 2011 / Джерело: igromania.ru / 

Мільйони фанатів вже не перший рік намагаються домогтися від Valve Software хоч якоїсь інформації про майбутнє серії Half-Life. Розробники завзято ігнорують такі питання, зате завжди готові зазирнути в минуле Гордона Фрімена.

Днями глава Valve Гейб Ньювелл зазначив, що було б забавно випустити HD-ремейк самої першої частини Half-Life, що з'явилася в далекому 1998 році.При цьому Ньювелл вважає, що в гру можна було б включити безліч нових матеріалів, зробивши її ще більш різноманітною та цікавою, оскільки за минулі роки розробники неабияк вдосконалили свої навички як у програмуванні, так і в дизайні.

Втім, ймовірність появи HD-версії Half-Life не так вже велика. «Завжди цікаво розглядати подібні ідеї, але краще рухатися вперед, а не оглядатися назад», - вважає Гейб Ньювелл.Щоправда, не варто забувати, що в 2004 році Valve вже випускала ремейк Half-Life на графічному двигуні Source.

Як на мене ремейк можна зробити але нічого недобавляючи в гру .І то не зара, а десь через років 6-7.

Щоб залишити коментар, зареєструйтесь чи увійдіть на сайт.
Якщо ви вважаєте цей матеріал крисним або ж він вам сподобався, залишіть будь ласка свій коментар. Нам важливо знати вашу думку!

andrii | 8 років тому | #

Зараз, доречі, сторонні розробники працюють над саме таким HD-рімейком. Працюють вже досить давно, але, оскільки проект не комерційний і робиться у вигляді безкоштовного мода для Half-Live 2, невідомо коли розробка буде завершеною. В них на сайті багато матеріалів про те, чого можна чекати від гри.

На рахунок Valve, я б хотів, щоб вони робили нові ігри а не переробляли старі. Перший Half-Life зараз би не пішов так як колись.

rar | 8 років тому | #

А як давно вже роблять ?

andrii | 8 років тому | #

В вікіпедії пише шо почали робити десь з вересня 2004, після того як Half-Life 2 вийшов. Більше шести років роблять. І, кажуть шо журналу PowerPlay навіть видали в 2009 незакінчену версію гри і їм сподобалось.

Також там пише шо працівники Valve писали на форумах стіма шо їм самим не терпиться пограти в неї.