J.K. Simmons із фільмів про спейдермена виконує роль у Portal 2

J.K. Simmons із фільмів про спейдермена виконує роль у Portal 2

 / 11 березня 2011 / Джерело: pc.ign.com / 

Минулого року Valve дуже цікавим способом анонсувала Portal 2. Не буду вдаватись в деталі, їх повно в інтернеті. Скажу лиш, що частиною анонсу було розкриття переписки засновника видуманої корпорації Aperture Science, Кейва Джонсона (Cave Johnson) із персоналом.

Кейв Джонсон заснував компанію Aperture з метою виготовляти штори для душових кабінок, а зароблені гроші вкладав у науку і згодом став міліардером. Після того, як йому відмовили нирки, він отримав пошкодження мозку і був переконаний, що час іде в зворотньмоу напрямку. Останні сили він прсвятив роботі над тим, щоб його корпорація „досягла тривалого успіху в далекому минулому, що невпинно наближається“. Цікавий персонаж?

Ще цікавішим робить його те, що цей персонаж буде присутній у сюжеті Portal 2 (скорше всього за допомогою аудіо чи відео записів), а озвучує його актор із фільмів про спайдермена, J.K. Simmons.

Щоб залишити коментар, зареєструйтесь чи увійдіть на сайт.
Якщо ви вважаєте цей матеріал крисним або ж він вам сподобався, залишіть будь ласка свій коментар. Нам важливо знати вашу думку!